logo_pro fb
1 2 3 4 5 6 7

kde jste

Podporujeme vznik Technologického parku ve Strakonicích

Je tomu několik měsíců zpět, kdy zastupitelstvo města Strakonice rozhodovalo o nákupu budovy bývalé přádelny ve Strakonicích Na Dubovci. Přiznám se, že jsem nebyl pro nákup této budovy, neboť na jednání zastupitelstva nebylo jasné, jak chce město budovu využít. V dnešních dnech probíhají prezentace přeměny budovy na Technologický park.

Vím, že technologické parky vznikají v celé řadě velkých i malých měst. Příkladem může být Brno, Olomouc nebo naši sousedé v Písku mají svůj technologický park. Smyslem těchto parků je podpora a rozvoj průmyslu. V parcích vznikají start up firmy, rozvíjí se projekty ve spolupráci se stávajícími průmyslovými podniky, případně vznikají projekty nové. Technologické parky také umožňují spolupráci se školami, a to jak se středními, tak i s vysokými. Ačkoliv jsem pro projekt nákupu budovy nebyl, projekt Technologického centra podporuji. Nákup budovy a tvorba projektu je jen prvním krokem. Další kroky musí město Strakonice ještě vybojovat. Přeji vedení města v tomto projektu hodně zdaru a jsem připraven se podílet na jeho podpoře.

Bc. Radek Chvosta

Komentáře   

0 # profile7817 2018-11-01 14:49
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://imaginechat.com/membergalleries/tiffany/albums/userpics/10014/cheap-web-hosting-server-74861.jpg
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # BestLois 2018-11-19 06:52
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn additional
cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit


www.podskali.net

Copyright 2013, www.prostrakonice.cz