logo_pro fb
1 2 3 4 5 6 7

kde jste

Ustavující zasedání Zastupitelstva Strakonic

Je svoláno ustanovující zasedání nově zvolených zastupitelů města Strakonice na 6.11.2014 od 15h. Bude se konat v Domě kultury ve Strakonicích. Zde proběhne volba starosty a dalších radních. ODS je připravena plnit na svěřených úsecích koaliční program, který je v důležitých bodech hodně podobný našemu volebnímu programu, se kterým jsme šli do voleb. Budeme Vás informovat, jak se nám tato práce bude dařit plnit.

Opoziční Chvosta se snažil marně, voda bude dražší

 19.12.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o snaze opozičních zastupitelů zachovat cenu vody. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

 

Na nádraží bude podchod. Město přikleplo peníze.

17.10.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o plánu města, podpořit podchod na nádraží. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Hlasovací zařízení dostalo zastupitele do patové situace

26.9.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek jak se opět jednalo o nákupu transparentního hlasovacího zařízení. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Volby. Opozice připomněla, co radní schválili.

12.9.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek jak vládní koalice porušuje vlastní usnesení. Na porušení upozornil zastupitel ODS Radek Chvosta. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Přesuny peněz se opozici nelíbily

4.7.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o průběhu jednání zastupitelstva města a bodu rozpočtové opatření. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Zastupiteli se nelíbilo sloučení tříd ve škole

25.7.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o průběhu jednání zastupitelstva města. Tehdy zastupitel Radek Chvosta nesouhlasil se sloučením druhých tříd v ZŠ F.L. Čelakovského. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Debata o sloučení úvěrů, město dluží přes půl miliardy

 4.7.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o průběhu jednání zastupitelstva města, jehož hlavním bodem bylo projednání nového úvěru města Strakonice. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

 

Padala slova o zbabělosti a omezování svobody slova

21.3.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o průběhu jednání zastupitelstva města, kde se opět projednával jednací řád. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.

Zastupitelům se nechtělo měnit rozhodnutí z minula, květinářství podepsali ortel likvidace

20.6.2012 TÝDENÍK STRAKONICKO napsal článek o průběhu jednání zastupitelstva města, které probíralo budoucnost lokality mezi OD Maxim a OD Prior, kde se nachází květinářství Oáza. Přečtěte si, jak to tehdy bylo.


www.podskali.net

Copyright 2013, www.prostrakonice.cz