logo_pro fb
1 2 3 4 5 6 7

kde jste

Naši lidé

Ing. Karel Vlasák

Strakoňáci, smělost není drzost! Osmělme se vybrat, třeba i napříč kandidátkami, 21 osob, které bychom rádi viděli v zastupitelstvu, osmělme se zvedat další témata ku prospěchu města.
Schránky se plní letáky s plusy a mínusy na současné vedení města, letáky, jak jiní to dělali lépe, a nyní to bude pod jejich vedením ještě lepší, letáky, jak to bylo čtyři roky super...
Chybí mi komunikace města s Jihočeským krajem (absolutní nekomunikace) a využívání mnoha možností pro rozvoj města z ní plynoucích.
Vadí mi takové nakládání s rozpočtem města, kdy jde stranou selský rozum, na jehož úkor se upřednostňují pochybné vize, populistická řešení a osobní zájmy. Apeluji na realistický postup při revitalizaci přádelny.
Považuji se za aktivního občana Strakonic, patriota, kterému není lhostejné směřování města, kde většinu svého života žiji, vychovávám své děti, pracuji a 25 let podnikám. Sobě vlastní pragmatismus a reálná řešení navrhuji v majetkové komisi města, kde aktivně působím již 16 let. Mám za sebou jak vlastní dlouholeté pracovní zkušenosti ze všech úrovní státní správy, tak čtyřleté působení v samosprávě městské a dvanáctileté působení v krajské. Všechny své zkušenosti rád zúročím ku prospěchu Strakonic.
Prosím, přijďte k volbám a s rozmyslem dejte svůj hlas těm, které chcete vidět v zastupitelstvu. S pozdravem tuplovaná jednička ODS, kandidát číslo 11 Karel Vlasák


www.podskali.net

Copyright 2013, www.prostrakonice.cz