logo_pro fb
1 2 3 4 5 6 7

Aktuálně

STRAKONICKÁ ODS ODMÍTÁ NAŘČENÍ Z POLITIKAŘENÍ.

 ODS Strakonice odmítá nařčení z politikaření a prosazování zájmů svých členů. ODS Strakonice koalici nerozbila a jejího konce lituje. Nadále bude prosazovat finanční odpovědnost, rozvoj města a vytváření prostoru pro podnikání.

V tiskové zprávě byla ODS ze strany Strakonické veřejnosti, hnutí ANO a Volby pro město obviněna ze zneužívání koaliční smlouvy, projevující se údajným nátlakem na ostatní politické partnery:

 

Konkrétně se jedná o silové prosazování podnikatelských zájmů některých členů ODS, které pak vrhá špatné světlo na všechny politické subjekty ve vedení města. V souvislosti s tím Strakonická Veřejnost deklaruje, že například v případě prodeje pozemku v ulici Mírová pro čerpací stanici, bude pro všechny tři subjekty rozhodující názor obyvatel a případný přínos pro město Strakonice. Odmítají se podílet na rozhodování, které by bylo politicky deformováno,“ píše se v tiskové zprávě Strakonické veřejnosti, hnutí ANO a Volba pro město.

Fakta jsou však následující:

záměr prodeje pozemku v Mírové ulici společnosti Geoteka doporučila Rada města. Následně o záměru prodeje rozhodovalo na veřejném jednání Zastupitelstvo. V případě zastupitelů byl výsledek hlasování následující Pro: 11 Proti: 5 Zdrželo se: 3.

Ze Strakonické veřejnosti hlasovali pro Milan Jungvirt, Rudolf Oberfalcer, Helena Brejchová, Pavel Zach, Josef Zoch a František Christelbauer. Za hnutí Ano se připojil Josef Moučka. Pro hlasovali dokonce i zástupci opozice – Josef Eigner z ČSSD a Milada Vlasáková z KSČM.

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že záměr prodeje byl schválen napříč zastupitelstvem a žádný nátlak ze strany ODS se nekonal. Záměr prodeje pozemku v Mírové ulici byl schválen především hlasy Strakonické veřejnosti. K jejich hlasování je nikdo ze strany ODS nenutil, hlasovali zcela svobodně.

Strakonická ODS samozřejmě dále zůstává v zastupitelstvu, a i když se ne vlastním rozhodnutím ocitla mimo koalici, bude se i nadále chovat konstruktivně. Rozhodně budeme podporovat všechny návrhy, které podpoří rozvoj Strakonic a lidí, kteří tady žijí,“, ubezpečuje Radek Chvosta.

ODS zároveň odmítá zprávy o tom, že dojde k její spolupráci s opozicí proti vedení města. Nebudeme vytvářet žádné protikoalice, zůstaneme suverénní ve svém rozhodování a budeme i nadále prosazovat svůj program. Je postavený na finanční odpovědnosti, rozvoji města a vytváření prostoru pro podnikání,“ uvádí Václav Hoštička, člen místní rady ODS Strakonice.

 

Komentáře   

0 # Kara13ksb 2019-10-27 08:47
Сексапильная, в годах маманя с большими сисяндрами дрочит собственному сыночке сосет мамину сиську инцест
во время массажика. Помазав свои буфера и аленькую головку фаллоса, мама сперва стала кулачками натирать пенис молодчика, а дальше стала мастурбировать его собственными громадными, великолепными дойками реалны инцест сестой сняты на телефон
в прямом эфире.
Нажми на скриншот чтобы повидать всю перелесть данной спелой мамули в этом ролике стройные русские мамы
!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Aktuality


www.podskali.net

Copyright 2013, www.prostrakonice.cz